Předprodej vstupenek od 1. května v Kulturním domě.

V předprodeji je pouze 100 ks vstupenek dvoudenních za zvýhodněné vstupné 280 Kč a 50 ks vstupenek na jednotlivé dny za 170 Kč.

Vstupné na místě: jednodenní - 200 Kč, dvoudenní - 330 Kč, ISIC/student – jednodenní 100 Kč, dvoudenní 170 Kč

 

Pátek 2. června od 18.00 hodin Tyršovo náměstí

Bigbanďata - ZUŠ Týniště nad Orlicí

swingový orchestr žáků ZUŠ, pro něhož v tomto školním roce byla velkou motivací účast v Krajském kole soutěže pro jazzové soubory v Hradci Králové, kde orchestr obsadil 1. místo.  Pro žáky v tomto hudebním tělese se otevřely nové možnosti jejich hudebního uplatnění.

 

Zakoplaho dixieland – Týniště nad Orlicí

dixielandovou muziku hrají pro radost se svým typickým pódiovým show a improvizacemi umožňujícími jim vyjádřit svůj temperament. Všichni členové vystudovali klasickou hudbu a  mají bohaté zkušenosti z mnoha dalších hudebních těles hrajících různé žánry. Repertoár ZAKOPLAHO DIXIELANDU tvoří především světové  i české dixielandové a jazzové standardy. 

JH Big band – Hradec Králové

big band působí již od roku 1978, původně jako orchestr při hudební škole. Hraje v klasickém big bandovém obsazení. Věnuje se interpretaci klasického i moderního jazzu, ale i známým melodiím z muzikálů a filmů.

 

Otto Hejnic Trio & Chuck Wansley  - Praha,Slovensko a USA

jedno z nejoriginálnějších jazzových trií česko-slovenské hudební scény, které má za sebou mnoho úspěšných koncertů u nás i po Evropě.

Chuck Wansley pochází z L.A. a je jedním předních umělců v New Yorku. Zde našel úspěch jako zpěvák, bubeník a tanečník také v muzikálech na Broadwayi. 

 

Original Vintage Orchestra – Petr Kroutil - Praha

profesionální hudební big band založený Petrem Kroutilem, který patří mezi swingovou špičku v ČR. Hraje swing 20. a 30. let a zároveň přináší originální a energické úpravy slavných moderních písní v dobovém stylu.

Uvádí ve své produkci velkolepou hudební show Velká Swingová Noc v režii Jiřího Vejdělka s vynikajícími sólisty – Hot Sisters, Rozálie Havelková, Kateřina Steinerová a losangeleská hvězda Chuck Wansley.

                                                                      

Sobota 3. června od 18.00 hodin Tyršovo náměstí

Bigbanďata - ZUŠ Týniště nad Orlicí

swingový orchestr žáků ZUŠ, pro něhož v tomto školním roce byla velkou motivací účast v Krajském kole soutěže pro jazzové soubory v Hradci Králové, kde orchestr obsadil 1. místo.  Pro žáky v tomto hudebním tělese se otevřely nové možnosti jejich hudebního uplatnění.

 

K band – Konzervatoř a VOŠ J. Ježka – Praha

big band vznikl v roce 2003 na základě zadání vedení školy vytvořit soubor se zaměřením na fusion music, který na KJJ tehdy nebyl. Skupina vedená pedagogem a aranžérem Janem Kučerou interpretuje skladby z oblasti jazz, soul a latin funk music v bigbandových aranžmá orchestrů GRP, Gordona Goodwina, Michela Camila nebo Rob Mc Connella.

 

X-tet – vokální seskupení Rychnov nad Kněžnou

původně komorní, letos již sedmnáctiletý sbor z Rychnova nad Kněžnou. Sbor, který baví muziku tvořit a muzikou těšit duši svou i posluchačovu. Sbor repertoárem osobitý, ne příliš tradiční. Zkrátka sbor obyčejných lidí se svými obyčejnými profesemi, starostmi a životními osudy, které zpívání pospolu nabíjí a posunuje do jiných sfér…

 

Ondřej Kabrna & Flying Accordion- Praha

nejnovější formace kolem Ondřeje Kabrny - v hlavní roli Ondřej Kabrna a jeho akordeon. Krédo kapely: slibujeme hudbu, která vás nebude nudit, byť ji možná nebudete umět někam zařadit. My se o to ani nesnažíme.

 

Mladý týnišťský big band a ……

nechte se překvapit….