Programy minulých ročníků:
1. ročník: 1.-2.června 1996
- Junior band ZUŠ Habrmanova HK
- Mladý týnišťský big band
- Old Band HK
- Jana Koubková a České klarinetové kvarteto, kytara Pavel Jakub Ryba
2. ročník: 15. června 1997
- Mladý týnišťský big band
- Junior big band Lanškroun
- Dixieland ZUŠ Choceň
- LH Quartet Pardubice
3. ročník: 6.-7.června 1998
- Mladý týnišťský big band
- Puzzle Jazz Hradec Králové
- LH Quartet Pardubice
- Vlasta Průchová a Swinging Q Praha
- Taneční orchestr ZUŠ Chrudim
- JH Big Band Hradec Králové
4. ročník: 4.-5. června 1999
- PuzzleJazz Hradec Králové
- Jaromír Hnilička: Missa Jazz v podání Mladého týnišťského big bandu a Chorusu Coronae
- Taneční orchestr ZUŠ Chrudim
- M. T. S. Pavla Jakuba Ryby Praha
- Vlasta Průchová a Swinging Q Praha
- Dr. Swing Václava Marka Pardubice
- H#Boys - jazzrock Kostelec n. Orl.
- JH big band Hradec Králové
- Za Koplaho Band dixieland - jam session
5. ročník: 2.-3. června 2000
- Rychnovský dětský sbor Carmina
- Smyčcový orchestr Primavera
- Jana Koubková a České klarinetové kvarteto
- Laďa Kerndl a Mladý týnišťský big band
- Collaudemus Kostelec nad Orlicí
- Taneční orchestr ZUŠ Havlíčkova Pardubice
- Big Band ZUŠ Jablonec nad Nisou
- LH Quartet Pardubice
- Swing Sextet a Laďa Kerndl
- Junior Big Band Lanškroun
6. ročník: 1.-2. června 2001
- Mladý týnišťský big band a LH Quartet Pardubice
- Jan Jirucha a J. J. Jazzmen
- Laďa Kerndl a Mladý týnišťský big band
- Jakub Litoš
- JH big band ZUŠ Habrmanova Hradec Králové
- Milan Filek a String Time Prague
- Karel Hála a Big Band Konzervatoře Jaroslava Ježka
7. ročník: 31. května - 1. června 2002
- Taneční orchestr ZUŠ Chrudim
- Teptet Liberec a Mladý týnišťský big band
- Dana Vrchovská a Jiří Urbánek
- Laďa Kerndl a Mladý týnišťský big band
- Jakub Litoš
- Big band Trumpets
- Dan Bárta, Yvonne Sanchez a Robert Balzar trio Praha
8. ročník: 25. května a 7.června 2003
- Blue Star
- Georgia College & SU Jazz Band (USA)
- PuzzleJazz HK
- Big band ZUŠ Zábřeh na Moravě
- Saxofonové kvarteto Bohemia
- Karel Hála a Mladý týnišťský big band
- Szekszard Big band (Maďarsko)
9. ročník: 4. - 5. června 2004
- Na Drezině s.t.o. ZUŠ HK na Střezině
- Jaromír Hnilička, Mojmír Bártek, Günter Kočí (sólisté orch. Gustava Broma) a Mladý týn. big band
- Felix Antonín Slováček a Mladý týnišťský big band
- Teens Jazz band Velké Losiny
- JH Big band HK - ZUŠ Habrmanova
- Pavel Jakub Ryba & M.T.S.
- Peter Lipa Band
10. ročník: 3.- 4. června 2005
- Big Band ZUŠ Rokycany
- 4EMPTY
- Radka Fišarová & České klarinetové kvarteto
- Laďa Kerndl, Felix Slováček, Karel Hála & Mladý týnišťský big band
- Voxtet & Ľubica Smitková
- Seredský dixieland (Slovensko)
- North Big Band Litvínov
- Vlasta Průchová & Swinging Q
11. ročník: 3. června 2006
- Big Band ZUŠ Vrchlabí
- Zakoplaho Dixieland
- Dr. Swing
- FULL CONTACT - Magické bubny
- Jitka Zelenková & Mladý týnišťský bigband
12.ročník: 20. května 2007, 1. - 2. června 2007
- Georgia College and State University Band USA
- T.O.P. Dream Company
- Blue Star
- Laco Deczi & Cellula New York
- Taneční jazzový orchestr Pardubice
- Jiří Králík and The Rowdy Rascals
- Gabriela Kočí and Jazz Company
- Full Contact – Magické bubny
- Orchestr Big Band Letohrad
- Saxofonové kvarteto ANGÍNA
- Mladý týnišťský big band ZUŠ
13.ročník: 6. - 7. června 2008
- Swingový orchestr Black Band ZUŠ Ústí nad Orlicí
- Dixieland ZUŠ Týniště nad Orlicí
- 4Leaf
- Mladý týnišťský big band ZUŠ
- Štěpán Markovič & Gulo čar rythm
- JH Big Band Hradec Králové
- T.O.P. Dream Company
- Vokální sextet OFFBEAT Liberec
- Ondřej Havelka & his Melody Makers
14. ročník: 5.- 6. června 2009
- On Line Session ZUŠ Habrmanova HK
- Mladý týnišťský big band ZUŠ
- Laco Deczi & Cellula New York
- Black Buříňos – dixieland ZUŠ Týniště
- Big Band ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
- Vokální sextet divadla Jesličky HK
- Leliwa Jazz Band Tarnów (Polsko)
- Projekt Eternal Seekers (Lenka Dusilová &Clarinet Factory)